دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 1 اولین انتقام جو Captain America The First Avenger 2011 زیرنویس فارسی چسبیده نسخه رایگان

0 Comments

دانلود فیلم کاپیتان آمریکا 1 اولین انتقام جو Captain America The First Avenger 2011 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080p و لینک مستقیم

دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011

داستان در سال 1942 در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. استیو راجرز فردی بسیار لاغر و از نظر جسمی ضعیف است که قصد دارد به عنوان یک سرباز کشور آمریکا در برابر شورش هیتلر بایستد و او را یک بار برای همیشه نابود کند. اما سرهنگ چستر فیلیپس به دلیل ضعف جسمانی استیو اجازه ورود به ارتش را نمی دهد و به او می گوید که به خانه برگردد و جنگ را از طریق رادیو دنبال کند. اما استیو کسی نیست که از این سخنان ناامید شود. او پس از ناکامی در ورود به ارتش، توسط یک دانشمند آلمانی الاصل به نام دکتر آبراهام ارسکین برای انجام یک سری آزمایشات فوق سری انتخاب می شود. این آزمایش استیو را به یک سرباز فوق العاده قوی و آموزش دیده تبدیل می کند که هیچ کس نمی تواند در برابر آن بایستد. حالا با موفقیت این آزمایش، سران ارتش فکر می کنند که این سرباز قوی می تواند سلاحی باشد که می خواهند در برابر سلاح مخفی و ناشناخته آلمان نازی که توسط دانشمند دیوانه ای به نام اشمیت یا همان جمجمه سرخ تولید می شود، بجنگند. و… امیدواریم از دیدن این فیلم لذت برده باشید.

دانلود فیلم Captain America The First Avenger ساخته وسکو مووی

فیلم کاپیتان آمریکا اولین انتقام جوی محصول سال 2011 در ژانر اکشن، ماجراجویی و علمی تخیلی است. فیلم Captain America The First Avenger به کارگردانی جو جانستون و بازیگرانی چون کریس ایوانز، هوگو ویوینگ و ساموئل ال جکسون ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts