دانلود انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 2019

Demon Slayer – Kimtsu no Yaiba یک سریال ژاپنی محصول سال ۲۰۱۹ در ژانر انیمیشن، اکشن و ماجراجویی است. Devil Slayer – Kimetsu no Yaiba به کارگردانی هارو سوتوزاکی و بازیگرانی چون Natsuki Hanae، Akari Christo و Takahiro Sakurai ساخته شده است.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (鬼滅の刃، Kimetsu no Yaiba، “Blade of Demon Destruction”) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط Koyoharu Gotouge نوشته و تصویر شده است. از فوریه 2016 تا مه 2020 در مجله مانگا هفتگی Shōnen Shueisha منتشر شد و فصل های آن در 23 جلد تانکوبون جمع آوری شد. به زبان انگلیسی توسط Viz Media و به طور همزمان توسط Shueisha در پلتفرم Manga Plus آنها منتشر شده است. داستان در مورد تانجیرو کامادو، نوجوانی است که پس از سلاخی خانواده‌اش و تبدیل شدن خواهر کوچک‌ترش انزوکو به شیطان، تلاش می‌کند تبدیل به یک قاتل شیطان شود.

یک مجموعه تلویزیونی اقتباسی انیمه ۲۶ قسمتی تولید شده توسط Ufotable که از آوریل تا سپتامبر ۲۰۱۹ پخش شد. دنباله‌ای با عنوان Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train در اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد و به پرفروش‌ترین انیمیشن ژاپنی تبدیل شد. فیلم کامل فصل دوم 18 قسمتی این مجموعه انیمیشن از اکتبر 2021 تا فوریه 2022 پخش شد. یک قسمت اصلی، ویرایش Mugen Train در شش قسمت و سپس قسمت “Entertainment District” مانگا در 11 پوشش داده شد. قسمت ها . فصل سوم «دهکده شمشیر ساز» قرار است در آوریل 2023 پخش شود.

از فوریه 2021، این مانگا بیش از 150 میلیون نسخه در تیراژ دارد، از جمله نسخه های دیجیتال، که آن را نهمین سری پرفروش مانگا در تمام دوران ها می کند. همچنین این مانگا پرفروش‌ترین مانگا در سال‌های 2019 و 2020 بود. هم مانگا و هم اقتباس انیمه آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفته‌اند. این مجموعه انیمه جوایز زیادی دریافت کرده و یکی از بهترین انیمه های دهه 2010 محسوب می شود. در سال 2020، فرنچایز Demon Slayer درآمدی از فروش سالانه 1 تریلیون ین (8.75 میلیارد دلار) داشت که آن را به یکی از پردرآمدترین فرنچایزهای رسانه ای در تمام دوران تبدیل کرد.