دانلود فیلم Renegades 2022

هنگامی که یک سرباز بازنشسته سبز کلاه توسط یک کارتل بین المللی مواد مخدر در لندن به قتل می رسد، چهار نفر از رفقای کهنه کارش در SAS تصمیم می گیرند از او انتقام بگیرند و عدالت را در خیابان های لندن گسترش دهند.

دانلود فیلم جدید دریاچه از وسکو مووی

فیلم «دریاچه» محصول 2022 انگلستان در ژانر اکشن، جنایی و ترسناک می باشد. The Lake را دانیل زیریلی کارگردانی کرده و پتسی کنسیت، دنی ترجو و لی میجرز در آن ایفای نقش کرده اند. نظرات برخی از کاربران در مورد این فیلم:

سبک، تدوین وحشتناک، جلوه های صوتی نامرغوب و موسیقی غیرقابل توجه به این فیلم بودجه 10.89 پوندی حس بسیار خوبی می دهد. اراذل و اوباش ساخته شده بودند تا کمک کنند. ضخیم به عنوان یک تخته. به اراذل و اوباش در Heat یا Narcos هوش داده می شود زیرا خطرات را بالا می برد و به ما فتنه می دهد. فیلمنامه خسته کننده و قابل پیش بینی بود. من صادقانه حدس می زدم که خط بعدی تمام شده است.

این مبلغ می توانست از قلدرهای دبیرستانی من در سال 1978 گرفته شود، نه کاریزماتیک. حتی دعواها در بهترین حالت خشن بودند، مانند سیلی زدن به یکدیگر بعد از 8 پیمانه لیگر. به نظر من کل فیلم را یک مشت مست از اول تا آخر ساخته اند. لطف نجات بخش، عکس های شبانه در سراسر لندن بود که خوب به نظر می رسید.