دانلود فیلم دوباره ۱۷ 2009 17 Again زیرنویس فارسی چسبیده نسخه رایگان

0 Comments

دانلود فیلم دوباره ۱۷ 2009 17 Again زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 4K و لینک مستقیم

 • بازیگران:
  لزلی مان، متیو پری
 • ژانر. دسته:
  درام، فانتزی، کمدی
 • کشور سازنده:
  آمریکا
 • کیفیت:
  WEB-DL

خلاصه داستان:

مایک اودانل از این که زندگی اش چگونه رقم خورده ناسپاس است. زمانی که سعی می کند یک سرایدار را در نزدیکی پل نجات دهد و به دنبال او به یک گرداب زمانی می پرد، فرصتی برای بازنویسی زندگی خود پیدا می کند.

دانلود فیلم 2009 17 Again

مایک اودانل در 17 سالگی در صدر جهان قرار دارد: او ستاره تیم بسکتبال دبیرستان خود است، او در حال رقابت برای بورسیه تحصیلی دانشگاه است و با اسکارلت قرار می گیرد. اما در چیزی که قرار است تماشا بزرگ او باشد، جایی که یک پیشاهنگ کالج او را چک می کند، اسکارلت فاش می کند که باردار است. مایک تصمیم می گیرد تماشا را رها کند و از اسکارلت می خواهد که با او ازدواج کند، که او انجام می دهد. مایک در طول ازدواجشان فقط می تواند در مورد زندگی ای که با ازدواج با او از دست داده است غر بزند، بنابراین او را بیرون می اندازد. هنگامی که او نیز شغل خود را از دست می دهد، به تنها جایی که خوشحال است، یعنی دبیرستان قدیمی خود باز می گردد. در حالی که به عکس دبیرستانش نگاه می کند، یک سرایدار از او می پرسد که آیا آرزو می کند دوباره 17 ساله شود یا خیر، و او می گوید بله. یک شب هنگام رانندگی سرایدار را روی پل می بیند که آماده پریدن است و به دنبال او می رود. وقتی به خانه دوستش ند که در آن اقامت داشت برمی گردد، دوباره خود را 17 ساله می بیند. او تصمیم می گیرد از این فرصت برای بازیافتن زندگی از دست رفته اش استفاده کند.

دانلود فیلم جدید Dabara 17 از وسکو مووی

این فیلم هفدهمین محصول سال 1388 در ژانر کشور است. Again 17 توسط Burr Steers کارگردانی شد و Leslie Mann، Matthew Perry، Thomas Lennon و Zac Efron در آن تماشا کردند.

نسخه زیرنویس پیوست شده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.27 گیگابایت

کیفیت: 720

حجم فایل: 823 مگابایت

کیفیت: 480

حجم فایل: 461 مگابایت

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.27 گیگابایت

کیفیت: 720

حجم فایل: 823 مگابایت

کیفیت: 480

حجم فایل: 461 مگابایت

نسخه زیرنویس پیوست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts