دانلود فیلم Creed III 2023

کرید III یک فیلم درام ورزشی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و با تماشا مایکل بی جردن (در اولین کارگردانی‌اش)، بر اساس فیلمنامه‌ای از کینان کوگلر و زک بالین است. این دنباله Creed II (2018)، سومین مورد از سری Creed، و نهمین فیلم در فرانچایز فیلم Rocky است. تسا تامپسون، جاناتان میجرز، وود هریس، فلوریان مونتنو و فیلیسیا رشاد نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند. در این فیلم، آدونیس کرید (جردن) بوکسور باتجربه اخیراً بازنشسته شده با دوست دوران کودکی خود و اعجوبه بوکس سابق خود دامیان اندرسون (مجرز) روبرو می شود.

سومین فیلم کرید در سپتامبر 2019 در کنار بازگشت جردن به طور رسمی معرفی شد. همچنین تایید شده است که او اولین کارگردانی خود را در اکتبر 2020 انجام خواهد داد. بزرگان و بقیه بازیگران بین نوامبر 2021 و سپتامبر 2022 به آن ملحق شدند. Creed III اولین فیلم از این مجموعه است که نقش سیلوستر استالونه را در نقش راکی ​​بالبوآ تکرار نمی کند. به عنوان تهیه کننده در کنار رایان کوگلر، که در داستان فیلم نقش داشته است. عکاسی اصلی در ژانویه 2022 آغاز شد و تا آوریل همان سال با مکان هایی از جمله لس آنجلس، تامپا و جورجیا ادامه یافت.

Creed III در تاریخ 9 فوریه 2023 در مکزیکو سیتی به نمایش درآمد. سپس در 3 مارس در ایالات متحده به عنوان اولین فیلم توزیع شده توسط Metro-Goldwyn-Mayer پس از خرید آن توسط آمازون افتتاح شد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که کارگردانی جردن، تماشا میجرز، تم ها و سکانس های مبارزه را ستودند. این فیلم 190 میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است و پنجمین فیلم پرفروش سال 2023 است.

پس از تسلط بر دنیای بوکس، آدونیس کرید (مایکل بی. جردن) هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود پیشرفت کرده است. وقتی دوست دوران کودکی و اعجوبه بوکس سابق دامیان (جاناتان میجرز) پس از گذراندن یک دوره محکومیت طولانی مدت زندان دوباره ظاهر می شود، او مشتاق است ثابت کند که شایسته ضربه زدن به رینگ است. درگیری بین دوستان سابق چیزی بیش از یک دعوا است. برای تسویه حساب، آدونیس باید آینده خود را در مقابل دامیان قرار دهد – مبارزی که چیزی برای از دست دادن ندارد.